Каталог
Всі категорії

Угода користувача

Угода користувача

Вітаємо на сайті Waybey.com.ua! Прохання уважно ознайомитися з наступними умовами, які регулюють використання цього веб-сайту.

1. Прийняття умов: Користувач повинен уважно прочитати та прийняти всі умови цієї Угоди перед використанням веб-сайту Waybey.com.ua. Використання цього сайту означає повне прийняття усіх умов цієї Угоди.

2. Використання сайту: Користувач зобов'язується використовувати веб-сайт Waybey.com.ua лише згідно з чинними законами та нормами моралі. Заборонено будь-яке використання сайту з метою порушення законів або прав третіх осіб.

3. Конфіденційність: Waybey.com.ua зобов'язується захищати конфіденційні дані користувачів і не передавати їх третім особам без згоди користувача, за винятком випадків, передбачених законом.

4. Відповідальність: Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, які можуть виникнути в результаті використання чи невикористання інформації на цьому сайті.

5. Зміни угоди: Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в цю Угоду в будь-який час без попереднього повідомлення. Продовження використання сайту після внесення змін в Угоду означає прийняття таких змін користувачем.

Ця Угода користувача є юридично обов'язковою і діє для всіх користувачів сайту Waybey.com.ua. Якщо ви не приймаєте умов цієї Угоди, будь ласка, не використовуйте цей веб-сайт.

Меню
Зареєструйся на нашому сайті

і отримай 50 ₴ на свій бонусний рахунок

Увійти або зареєструватися

Зареєструйся на нашому сайті

і отримай 50 ₴ на свій бонусний рахунок

Зареєструватись

Цей сайт використовує файли cookies для зручнішої роботи користувачів з ним. Продовжуючи подальше використання Сайту, Ви погоджуєтесь з цим. Докладніша інформація доступна в Політика використання cookie

Зрозуміло
Аукціон завершено
хвилин
секунд
ВИбрано
Додати
Аукціон завершено
Сховати параметри
Всі параметри
ВИ дійсно хочете видалити сторінку